Aktualności

informacja
MEDAL PREZYDENTA ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIEFriday, 23 January 2015

Na terenie gminy Leżajsk trwają aktualnie Dni Seniora. W ich trakcie wręczane są m.in. medale prezydenckie za długoletnie pożycie małżeńskie.

więcej »
informacja
PRZEKAŻ 1% NA RZECZ ORGANIZACJI OPPThursday, 22 January 2015

 Od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji posiadających status organizacji pożytku publicznego.

więcej »
list do mikolaja-1 small
NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO ŚW. MIKOŁAJA Z WIERZAWICTuesday, 20 January 2015

Dzieci z oddziału przedszkolnego grupy zerowej (5 i 6-latki) Zespołu Szkół w Wierzawicach stworzyły najpiękniejszy list z gwiazdkowymi marzeniami do św. Mikołaja.

więcej »
ngo
ASOS 2015. DZIAŁASZ NA RZECZ SENIORÓW? MASZ SZANSĘ NA DOFINANSOWANIETuesday, 20 January 2015

Ruszyła kolejna edycja konkursu ofert ASOS w ramach rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

więcej »
uwaga wazne
UWAGA NA WŁAMANIA I KRADZIEŻEMonday, 19 January 2015

Informujemy, że w ostatnim czasie nastąpił w gminie wzrost włamań i kradzieży domów jednorodzinnych. W związku z tym apelujemy o przekazywanie informacji o podejrzanie zachowujących się osobach.

więcej »
informacja
TRWA WYDAWANIE PACZEK ŻYWNOŚCIOWYCHMonday, 19 January 2015

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku informuje, że od dnia 19 stycznia w godz. od 9.00 do 12.00 do wyczerpania zapasów wydawana będzie żywność w ramach programu FEAD.

więcej »
uwaga wazne
KOMUNIKAT W SPRAWIE SPRZEDAŻY POMIESZCZEŃ OŚRODKA ZDROWIA W PISKOROWICACHMonday, 19 January 2015

W związku z informacją, która pojawiła się na temat sprzedaży pomieszczeń Ośrodka Zdrowia w Piskorowicach, informuję, że Gmina Leżajsk nie ma takich planów.

więcej »
informacja
ZWROT AKCYZY ZA PALIWO ROLNICZEFriday, 16 January 2015

Wójt Gminy Leżajsk przypomina o zbliżającym  się I terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej  w 2015 roku.

...
więcej »
informacja 1
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W WSPÓLNYM PRZEDSIĘWZIĘCIU: LOKALNE INICJATYWY DLA ŚRODOWISKA W WOJ. PODKARPACKIMTuesday, 13 January 2015

Stowarzyszenie "Pro Carpathia"  informuje, że zamierza ubiegać o środki finansowe z NFOŚiGW w Warszawie na realizację działań społeczności lokalnych na rzecz środowiska naturalnego.

więcej »
informacja
DYŻUR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINYFriday, 09 January 2015

Przewodniczący Rady Gminy Leżajsk Kazimierz Krawiec informuje, że będzie pełnił dyżury dla mieszkańców w każdy wtorek w godz. 15:15 - 16:00.

więcej »
soltys
CZAS NA WYBORY SOŁTYSÓW Friday, 09 January 2015

W związku z końcem kadencji sołtysów w Gminie Leżajsk 1 marca br. odbędą się wybory sołtysów w poszczególnych sołectwach.Zachęcamy mieszkańców do aktywnego udziału w wyborach.

więcej »
czad 2
TLENEK WĘGLA ZABIJA- JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED CZADEM?Wednesday, 07 January 2015

Aktualnie trwa okres grzewczy - szczególnie w tym czasie występuje zwiększone zagrożenie zatruciem tlenkiem węgla, tj. bezwonnym i silnie trującym gazem, jakim jest czad. Zadbajmy o bezpieczeństwo.

więcej »
REGIONALNY SYSTEM OSTRZEGANIA RSOFriday, 02 January 2015

 

 

RSO to usługa, która umożliwia powiadamianie obywateli o lokalnych zagrożeniach, zarówno w aplikacjach telefonicznych,  w naziemnej telewizji cyfrowej, w naziemnym multipleksie cyfrowym MUX-3...

więcej »
zyczenia swiateczne 2014a small
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2014Friday, 19 December 2014

Życzenia świąteczne od Przewodniczącego Rady i Wójta Gminy Leżajsk.

więcej »
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE WIGILIJNEFriday, 19 December 2014

Wójt Gminy Leżajsk serdecznie zaprasza wszystkie osoby samotne z terenu gminy na wspólny opłatek i kolędowanie 22 grudnia (poniedziałek) o godz. 11.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej.

więcej »
informator gminny banner new
OSTATNI TEGOROCZNY "INFORMATOR GMINNY"Thursday, 18 December 2014

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Informatora Gminnego, plik w formacie PDF.

więcej »
zapraszamy
ZAPRASZAMY NA MUSICAL "MAŁY KSIĄŻE"Wednesday, 17 December 2014

W Gminnym Ośrodku Kultury w Giedlarowej trwają ostatnie, generalne próby przed niedzielną premierą musicalu "Mały Książe". Zapraszamy na spektakl w najbliższą niedzielę 21 grudnia do Giedlarowej.

więcej »