Aktualności

stypendia
XIV EDYCJA PROGRAMU STYPENDIÓW POMOSTOWYCHTuesday, 24 March 2015

Rusza XIV edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Zapraszamy ambitnych i zdolnych maturzystów ze wsi i małych miast, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy chcą studiować.

więcej »
dsc 3433 th
XVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNYFriday, 20 March 2015

W dniu 17 marca 2015 r. rozstrzygnięto  XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”.

więcej »
zapraszamy
GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NA PRZEDSTAWIENIE: "OJ, CO TO SIĘ POROBIŁO"Thursday, 19 March 2015

Gminny Ośrodek Kultury w Giedlarowej zaprasza na przedstawienie: "Oj, co to się porobiło".

więcej »
WYPRAWA W KRAINĘ CHEMII W ZESPOLE SZKÓŁ W WIERZAWICACHTuesday, 17 March 2015

Uczestnicy projektu "Chemia ciekawa - chemia bezpieczna" przygotowali nie lada niespodziankę dla naszych najmłodszych.

więcej »
"TARYFA PODKARPACKA" - PROMOCYJNY CENNIK BILETÓWTuesday, 17 March 2015

Od 1 marca 2015 r. na wszystkich trasach kolejowych w województwie podkarpackim będzie obowiązywał promocyjny cennik biletów – "Taryfa Podkarpacka".

więcej »
ngo
KONKURS MINISTERSTWA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI: „DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY DOSTĘPNOŚCI ZASOBÓW I SERWISÓW INTERNETOWYCH DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I SENIORÓW”Tuesday, 17 March 2015

Minister Administracji i Cyfryzacji ogłosił konkurs ofert na realizację zadania „Działania na rzecz poprawy dostępności zasobów i serwisów internetowych dla osób niepełnosprawnych i seniorów”.

więcej »
konkurs
KONKURS GRANTOWY RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!Tuesday, 17 March 2015

1 mln 700 tys. zł na granty czeka w ogólnopolskim konkursie mającym na celu uświadomienie problemu społecznego, jakim są bariery w dostępie do leków.

więcej »
20150226 095822small
SUKCES GIMNAZJALISTÓW Z GIEDLAROWEJMonday, 16 March 2015

26 lutego bieżącego roku odbył się w Łańcucie II etap Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tej edycji konkursu tematem przewodnim było życie i działalność arcybiskupa Felińskiego.

więcej »
DSC 0071small
JEDZIEMY NA MISTRZOSTWA ŚWIATA - DOBRE OCENY, 100% FREKWENCJA, ZAANGAŻOWANIE W PRACE SPOŁECZNE NAGRODZONEFriday, 13 March 2015

Kilkudziesięciu uczniów z Dębna, wyróżniających się wynikami w nauce i frekwencją na lekcjach, dostało bilety na mecz otwarcia mistrzostw świata w hokeju na lodzie w Krakowie.

więcej »
arimr logo
NABÓR WNIOSKÓW O PŁATNOŚCI DO GRUNTÓW ROLNYCH TAKŻE PRZEZ INTERNET Friday, 13 March 2015

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków o płatności do gruntów rolnych na 2015 rok – od poniedziałku 16 marca – informujemy o możliwości złożenia wniosku przez internet.

więcej »
pomoc
STYPENDIA DLA RODZIN DZIECI W CIĘŻKIM STANIE KLINICZNYMTuesday, 10 March 2015

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium w Stowarzyszeniu SPES.

więcej »
apple2 small
DYSTRYBUCJA OWOCÓWMonday, 09 March 2015

Wójt Gminy Leżajsk informuje, że po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Brzózie Królewskiej będzie rozdawał jabłka 13.03. br. (piątek).

więcej »
PRZETARG NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU KIA CARNIVALFriday, 06 March 2015

 

Wójt Gminy Leżajsk ogłasza II pisemny przetarg ofertowy nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego marki KIA CARNIVAL 2,9 CRDi, o numerze rejestracyjnym RLE 90EN.

więcej »
konkurs
„ARCHITEKCI NASZEJ RZECZYWISTOŚCI” - KONKURS GRANTOWYWednesday, 04 March 2015

Program dofinansowuje przedsięwzięcia, które przywracają pamięć o znanych-nieznanych bohaterach polskich miast: przedsiębiorcach, naukowcach, społecznikach.

więcej »
maxresdefault small
KONCERT CHARYTATYWNY DLA KAPELMISTRZAWednesday, 04 March 2015

Zapraszamy na charytatywny koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Oddziału Kawalerii Ochotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego wraz z Grupą Wokalną „Meritum”.

więcej »
ngo
RUSZYŁ PROGRAM GRANTOWY "WOLONTARIAT RODZINNY - LOKALNIE"Wednesday, 04 March 2015

Kto może chcieć poświęcić swój wolny czas innym? Ten, komu zależy na wspólnych przeżyciach. Dokładnie taki ma być „Wolontariat Rodzinny - lokalnie”.

więcej »
apple2 small
ROZDAJEMY JABŁKA DLA MIESZKAŃCÓW GMINYMonday, 02 March 2015

W dniu 3 marca 2015 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Giedlarowej będzie wydawał jabłka otrzymane z Podkarpackiego Banku Żywności.

więcej »