Aktualności

informacja
DOTACJE Z POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W LEŻAJSKUTuesday, 16 September 2014

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku zaprasza osoby bezrobotne do 30 roku życia mieszkające w powiecie leżajskim do udziału w II edycji projektu „Przedsiębiorcza młodzież”.

więcej »
informacja
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROGRAMIE MŁODY OBYWATELMonday, 15 September 2014

Chcesz zrealizować projekt, który da młodym ludziom szansę na „świeże spojrzenie” na ich najbliższą okolicę?

więcej »
DSC 0239 small
ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2014Friday, 12 September 2014

Brzóza Królewska to miejscowość, której mieszkańcy wspierają i kultywują zwyczaje i tradycje  związane z kulturą ludową.

więcej »
DSC 9975 small
XV SPOTKANIE SŁUŻB MUNDUROWYCH I ROLNIKÓWWednesday, 10 September 2014

W poniedziałek 8 września XV Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego została połączona z XV Dożynkami Powiatowym. Gospodarzem tegorocznych Dożynek Powiatowych była Gmina Leżajsk.

...
więcej »
informacja
TRWA XVI EDYCJA PROGRAMU "STYPENDIUM" Wednesday, 10 September 2014

Fundacja Fundusz Lokalny Powiatu Leżajskiego utworzona przez Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju przyzna stypendia uzdolnionym, aktywnym uczniom szkół gimnazjalnych oraz średnich.

więcej »
logo arr
SZKOŁY, POZA PROGRAMEM „OWOCE I WARZYWA W SZKOLE”, MOGĄ UCZESTNICZYĆ W MECHANIZMIE „TYMCZASOWE NADZWYCZAJNE WSPARCIE PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW”Wednesday, 10 September 2014

Agencja Rynku Rolnego informuje, iż w odbiorze owoców i warzyw przeznaczonych na bezpłatną dystrybucję mogą uczestniczyć, oprócz organizacji charytatywnych, inne podmioty: szkoły, przedszkola.

więcej »
phoca thumb l IMG 0925 small
GALA ORKIESTR DĘTYCH 2014 ZA NAMIWednesday, 10 September 2014

W niedzielę 31 sierpnia Brzóza Królewska żegnała wakacje  marszowym rytmem. W Parku Wiejskim odbyła się czwarta już edycja Gali Orkiestr Dętych.

więcej »
informacja
„OWOCE I WARZYWA W SZKOLE" - OSTATNI DZIEŃ ZGŁOSZEŃMonday, 08 September 2014

Uwaga! 8 września ostatnim dniem zgłoszenia szkół podstawowych zainteresowanych uczestnictwem w programie „Owoce i warzywa w szkole” w roku szkolnym 2014/2015.

więcej »
informacja
JEDNORAZOWE ŚRODKI NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO „WIĘCEJ SZANS W POWIECIE LEŻAJSKIM”Monday, 08 September 2014

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku ogłasza otwarty nabór wniosków dla wszystkich osób zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

więcej »
zapraszamy
ZAPRASZAMY NA PROMOCJĘ KSIĄŻKI "WOJSKOWA I WOJENNA KORESPONDENCJA BRACI LEJÓW"Friday, 05 September 2014

Z okazji obchodzonej 100. rocznicy wybuchu I wojny światowej - MCK Biblioteka Publiczna w Leżajsku zaprasza na spotkanie autorskie i promocję książki Sławomira Kułacza leżajskiego pasjonata historii.

więcej »
20110105 094400 small
LAUR DLA KIEŁBASY Z WIERZAWICThursday, 04 September 2014

Za nami XIV edycja ogólnopolskiego konkursu ''Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" na m.in. najlepszy regionalny i lokalny produkt żywnościowy na Podkarpaciu.

więcej »
zapraszamy
XV PIELGRZYMKA SŁUŻB MUNDUROWYCH ORAZ XV DOŻYNKI POWIATOWEWednesday, 03 September 2014

W poniedziałek 8 września w Bazylice o.o. Bernardynów w Leżajsku odbędą się XV Dożynki Powiatowe, połączone z Pielgrzymką Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego.

więcej »
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY LEŻAJSK O OKRĘGACH WYBORCZYCH (...)Wednesday, 03 September 2014

Obwieszczenie Wójta Gminy Leżajsk z dnia 1 września 2014r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie...

więcej »
459333 small
NOWY PLAC ZABAW W CHAŁUPKACH DĘBNIAŃSKICHTuesday, 02 September 2014

Na terenie Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich został zmodernizowany i wyposażony w nowe urządzenia zabawowe plac zabaw dzięki Zespołowi Wolontariuszy z Polskiej Grupy Energetycznej.

więcej »
edukacja
LIST WÓJTA GMINY LEŻAJSK Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGOFriday, 29 August 2014

List Wójta Gminy Leżajsk z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015.

więcej »
zapraszamy
„BĘDZIE SIĘ DZIAŁO” – GALA ORKIESTR DĘTYCH 2014Wednesday, 27 August 2014

Już po raz czwarty mamy zaszczyt zaprosić na Galę Orkiestr Dętych, która odbędzie się w niedzielę - 31 sierpnia w Parku Wiejskim w Brzózie Królewskiej.

więcej »
LGD
NABÓR WNIOSKÓW - LGD "REGION SANU I TRZEBOŚNICY"Tuesday, 26 August 2014

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

więcej »